Hjem  -  Utleie  -  Forsamlingshuset  -  Bilder  -  Bli medlem  -  Styret  -  Vedtekter

Styret

Styret velges av medlemmene på årsmøtet.
Følgende ble valgt på årsmøtet 15.03.2018.

 
Rolle Navn Mobil E-post
Leder Randi Holte 415 03 252 rholte@svorka.net
Kasserer Øyvind Dalen 958 24 944 dalen@rindol.com
Sekretær Magnhild Bakk 482 46 376 magnhild.bakk@gmail.com
Husansvarlig Morten Jonli 911 14 535 m.jonli@live.no
Styremedlem Torgrim Furuhaug 477 56 138 torgrim.furuhaug@svorka.net
Varamedlem Eli Kvam Grøset 918 21 053 eli@groeset.com

 


Skogsletta Grendalag - www.skogsletta.no - post@skogsletta.no - Org. nr: 911 630 125 - Bankkonto: 4111.14.76924